Продукція - Gebo Special


GEBO SPECIAL - Фланцеві з'єднання


Порядок монтажу:

1. Перед установкою звернути увагу на те, щоб з'єднучі кінці труб обрізали перпендикулярно осі, були без гострих країв, відколів, деформацій та залишків різьблення. Необхідно прибрати залишки фарби і бруд.
2. Фланець (1), зажимне кільце (2), прижимне кільце (3) та ущільнювальне кільце (4) надягти на кінець труби згідно малюнку.
3. Одягти на кінець труби корпус муфти (5)
4. В ущільнювальну камеру (11) корпусу муфти (5) вставити ущільнювальне кільце (4), прижимну кільце (3) і зажимне кільце (2), при цьому відстань між ущільнювальним кільцем (4) та кінцем труби не повинно бути менше 10 мм.
5. Фланець (1) за допомогою болтів з шестигранною головкою (7) з'єднати з фланцем корпусу муфти (5). Болти необхідно затягувати "хрест навхрест". Момент затягування при використанні динамометричного ключа складає близько 60 Нм. Через приблизно п'ять хвилин, необхідних на "притирку" сполук, слід знову підтягти болти (7).
6. Ущільнювальні кільця труб можуть бути використані тільки один раз.
7. Gebo Фітинги стійкі на переміщення при впливі осьових сил. Можливо їх відхилення від осі з'єднуючих труб до одного градуса в будь-якому напрямку.

Примітка:
При монтажі трубних з'єднань, надалі розміщуються в грунті, слід використовувати болти з шестигранною головкою (7), шайби (9), пружні шайби (8) і гайки шестигранні гайки (10) з нержавіючої сталі.

Продукція GEBO SPECIAL:

АF з'єднувач із зовнішньою різьбою
IF з'єднувач із внутрішньою різьбою
OF двосторонній з'єднувач
TF трійник